ONE MAN ACT FESTIWAL

2018-06-22 17:00:00 Przed nami
Do rozpoczęcia zostało Dni Godzin Minut Sekund

 

HELAINE VIS

To 21-letnia wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Materiał który prezentuje, to zbiór osobistych, szczerych, pełnych emocji wspomnień i przemyśleń opisywanych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień – od klasycznego i oszczędnego po ambientowe stratosferyczne, czasem brudne.

Nie ma sensu tego opisywać, proszę posłuchać.

 

 

ONE MAN ACT

Festiwal jednego artysty. Na scenie poznajemy jedną osobę, która dzieli się swoimi pasjami i umiejętnościami, a równoczenie zaczarowuje słuchacza swoją muzyką. 

One Man Act to Festiwal pokazujący, że jeden artysta potrafi zmieniać otaczającą go rzeczywistość. Projekt ma na celu docenienie tych którzy w pojedynkę tworzą kulturę niesamowitą. Są wyjątkami w świecie zespołów, grup i bandów - a mimo to potrafią  zafacynować słuchacza. Poraz kolejny chcemy ukazać naszym odbiorcą dziedzine mniej powszechną i spotykaną na deskach teatrów i miejsc koncertowych. 

Kierujemy go do wszystkich słuczaczy, bez żadnych ograniczeń wiekowych. 

Odbywa się co roku w okresie letnim. 

W ostatniej edycji  w 2017 roku występowali artyści związani się ze światem muzyki. Odbyło się 6 koncertów, 6 muzyków z 6 krajów. Wszystkie koncerty odbywały się na ulicy Jagiellońska lub ulicy Wolności wychodząc na przeciw mieszkańcom naszego miasta. 

W ramach festiwalu w 2017 r. wystąpili:Tim McMillan (Australia), Alasdair Bouch (Wielka Brytania), Moriah Woods (USA), Chris Ellys (Słowacja) , Henry No Hurry!, Phillip Bracken (Australia)